background

Etkinlik Yönetimi

Etkinlik Yönetimi

İstanbul Yabancılar ve Yatırım Merkezi-İYMER, uluslararası iş ve ilişki geliştirme misyonuna uygun olarak etkinlikler düzenlemekte ve Türk KOBİ’lerinin bu etkinliklere katılımını teşvik etmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz, ortaklık yaptığımız ve planladığımız etkinliklerden bazıları aşağıdaki şekildedir.

İYMER, etkinlik yönetiminde uzman ekibi ile fuar,forum,zirve,iş toplantıları,sergi,çalıştay vs.etkinlikler için şirketlere tasarım ve uygulama hizmeti sunmaktadır.

İŞADAMLARI HEYETİ ORGANİZASYONLARI

İymer İstanbul Yabancılar ve Yatırım Merkezi Dış Ticaret Limited Şirketi, uluslararası yatırımcılara çok yönlü danışmanlık hizmeti vererek Türkiye’nin doğrudan yabancı yatırımlarını artırma, çok uluslu ortaklık modelleri ile Türk KOBİ’lerini dünya pazarlarına açma, İstanbul’un Yatırım ve İş Geliştirme Ajansı olma misyonuna uygun olarak yurt dışı pazarlara yönelik İşadamları Heyeti Organizasyonları düzenlemektedir.

SEKTÖREL İŞ GELiŞTiRME VE ZiRVE ORGANiZASYONLARI

İymer İstanbul Yabancılar ve Yatırım Merkezi Dış Ticaret Limited Şirketi, uluslararası yatırımcılara çok yönlü danışmanlık hizmeti vererek Türkiye’nin doğrudan yabancı yatırımlarını artırma, çok uluslu ortaklık modelleri ile Türk KOBİ’lerini dünya pazarlarına açma, İstanbul’un Yatırım ve İş Geliştirme Ajansı olma misyonuna uygun olarak yurt içi ve yurt dışında Sektörel İş Geliştirme ve Zirve Organizasyonları düzenlemektedir.

FUAR ORGANIZASYONLARI

İymer İstanbul Yabancılar ve Yatırım Merkezi Dış Ticaret Limited Şirketi, uluslararası yatırımcılara çok yönlü danışmanlık hizmeti vererek Türkiye’nin doğrudan yabancı yatırımlarını artırma, çok uluslu ortaklık modelleri ile Türk KOBİ’lerini dünya pazarlarına açma, İstanbul’un Yatırım ve İş Geliştirme Ajansı olma misyonuna uygun olarak yurt içi ve yurt dışında profesyonel çözüm ortakları ile Fuar Organizasyonları düzenlemektedir.

SAĞLIK KONGRELERİ ORGANİZASYONLARI

İymer İstanbul Yabancılar ve Yatırım Merkezi Dış Ticaret Limited Şirketi, uluslararası yatırımcılara çok yönlü danışmanlık hizmeti vererek Türkiye’nin doğrudan yabancı yatırımlarını artırma, çok uluslu ortaklık modelleri ile Türk KOBİ’lerini dünya pazarlarına açma, İstanbul’un Yatırım ve İş Geliştirme Ajansı olma misyonuna uygun olarak yurt içi ve yurt dışında profesyonel çözüm ortakları ile Sağlık Kongreleri düzenlemektedir.

TEKNOLOJİ ZİRVELERİ ORGANİZASYONLARI

İymer İstanbul Yabancılar ve Yatırım Merkezi Dış Ticaret Limited Şirketi, uluslararası yatırımcılara çok yönlü danışmanlık hizmeti vererek Türkiye’nin doğrudan yabancı yatırımlarını artırma, çok uluslu ortaklık modelleri ile Türk KOBİ’lerini dünya pazarlarına açma, İstanbul’un Yatırım ve İş Geliştirme Ajansı olma misyonuna uygun olarak yurt içi ve yurt dışında profesyonel çözüm ortakları ile Teknoloji Zirveleri düzenlemektedir.

ÜLKE İŞ FORUMU ORGANİZASYONLARI

İymer İstanbul Yabancılar ve Yatırım Merkezi Dış Ticaret Limited Şirketi, uluslararası yatırımcılara çok yönlü danışmanlık hizmeti vererek Türkiye’nin doğrudan yabancı yatırımlarını artırma, çok uluslu ortaklık modelleri ile Türk KOBİ’lerini dünya pazarlarına açma, İstanbul’un Yatırım ve İş Geliştirme Ajansı olma misyonuna uygun olarak yurt içi ve yurt dışında profesyonel çözüm ortakları ile Ülke İş Forumları düzenlemektedir.