background
İymer | İstanbul Yabancılar ve Yatırım Merkezi | Istanbul Foreigners and Investment Center | 7. OIC World Halal Expo 2019 Fuarına Katılım Sağladık
7. OIC World Halal Expo 2019 Fuarına Katılım Sağladık

Haberler

7. OIC World Halal Expo 2019 Fuarına Katılım Sağladık

Fuar, Etkinlik, Halal Expo, Organizasyon

Şirketimiz, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde, 28 Kasım - 1 Aralık 2019 tarihleri arasında Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen 7. İslam İşbirliği Teşkilatı Helal Fuarı ve 5. Dünya Helal Zirvesine katılım sağlamıştır.  Fuar ve zirve, dünyanın önde gelen helal sektör temsilcileri, alanında öncü akademisyenler ile üreticileri bir araya getirmiştir.

7. İslam İşbirliği Teşkilatı Helal Fuarı'nda Malezya, Somali, Nijerya, Senegal,Gana, Libya, İspanya, Fransa, Belarus, Rusya, Ukrayna, Filipinler, Kore, Tayland, Hindistan, Mali, Umman, Cezair, Tunus, Fas, Filistin, Japonya, Özbekistan, Kazakistan, Bangladeş, İran, Endonezya, Afganistan, Pakistan, ABD, İngiltere, Rusya, İtalya, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Almanya, Sudi Arabistan, Türkmenistan ve Lübnan gibi ülkelerden 400'e yakın firmanın temsilcileriyle iş geliştirme görüşmeleri gerçekleştirilmiş,işbirlikleri ve ortak projeler için anlaşmalar yapılmıştır.

01/12/2019

Yazar: Fatih Poyraz