background

Türkiyeden Haberler

Property Investment Turkey Gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirdi

Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcıları Türkiye’nin yedi bölgesinde karlı, makul ve trend olan yatırım fırsatlarıyla buluşturmayı  misyon edinen Property Investment Turkey...

 

Detay

7. OIC World Halal Expo 2019 Fuarına katılım sağladık

Şirketimiz, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde, 28 Kasım - 1 Aralık 2019 tarihleri arasında Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen 7. İslam İşbirliği Teşkilatı Helal Fuarı ve 5. Dünya Helal Zirvesine katılım sağlamıştır. 

Detay

INDIA HALAL EXPO 2020 Fuarında Türkiye organizasyonunu gerçekleştirdik.

İYMER İstanbul Yabancılar ve Yatırım Merkezi ile ATOBA Business Networks ortak girişimiyle 18-20 Ocak 2020 tarihleri arasında Hindistan Haydarabad’da ….

Detay

Property Investment Turkey markasıyla TURAB EXPO 2019 Fuarında yerimizi aldık.

İYMER olarak 20-22 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen TURAB EXPO 2019 Fuarı’na katılım sağlayarak , İYMER faaliyetlerini ve yatırım yoluyla Türk vatandaşlığı kazanmak isteyen yabancı ziyaretçilerimize Property Investment Turkey portalımızın tanıtımını gerçekleştirdik. 
 

Detay

Hindistan Cumhuriyeti’nin İstanbul Başkonsolosluğunu ziyaret ettik.

İYMER Genel Müdürü Fatih Poyraz,Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özen, Hindistan Cumhuriyeti’nin İstanbul Başkonsolosluğu’nu ziyaret ederek Konsolos P.Mukherjee ile görüştü.

Detay

Milli sporcumuz Müge Değirmenci Wushu Kungfu Şampiyonası'nda birincilik kazandı

Sosyal ve sportif organizasyonlar kapsamında sponsoru olduğumuz Milli sporcumuz Müge Değirmenci, 2019 Şubat ayında Antalya’da düzenlenen, 12 ülkeden katılım sağlanan Wushu Kungfu Türkiye Şampiyonası’nda 70 kg kategorisinde şampiyon olarak...

Detay