background

Basın Bülteni

İYMER olarak Hindistan Cumhuriyeti Haydarabad Başkonsolosluğumuzu ziyaret ettik.

İYMER olarak Hindistan Cumhuriyeti Hayderabad Başkonsolosluğunu ziyaret ettik. Başkonsolos Sayın Dr. Adnan Altay Altınörs ve  Hindistan'daki iş dünyasının önde gelen  temsilcileriyle görüşme fırsatı bulduk. 

Detay

Afrika Günü Resepsiyonu'na katıldık

İYMER- İstanbul Yabancılar ve Yatırım Merkezi olarak Afrika Birliği Büyükelçileri tarafından Ankara Sheraton Otel'de 14 Haziran 2019 düzenlenen Afrika Günü resepsiyonuna katılarak Afrikalı dostlarımızla yeni işbirliği ...

 

Detay

Türkiye-Somali işbirliği büyüyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugüne kadar 3 kez ziyaret ettiği ve Türkiye’nin 100 milyon doların üzerinde yatırımının bulunduğu Somali ile mevcut ticari ilişkilerin geliştirilmesi için iki ülke özel sektör temsilcileri tarafından bir adım daha atıldı.

 

Detay

Fildişi Sahili Cumhuriyeti’nde bazı Bakanlıkları ve Abidjan Ticaret Odası’nı ziyaret ettik.

İYMER İstanbul Yabancılar ve Yatırım Merkezi olarak 02-09 Şubat 2020 tarihleri arasında Fildişi Sahili Cumhuriyeti’ne sektörel iş geliştirme ziyareti gerçekleştirdik.

Detay

D8 genel Sekreterliğini ziyaret ettik

Bugün ülkemizdeki uluslararası kuruluşlardan D8 Ekonomik İşbirliği Teşkilatını ziyaret ederek D8 Genel Sekreteri Büyükelçi Sayın Dato' Ku Jaafar Ku Shaari ve beraberindeki heyetle görüştük.D8 ülkeleri özel sektör işbirliği projeleri ile ilgili müzakerelerde bulunarak, NIGERIA HALAL EXPO 2020 etkinliği ile ilgili detayları kendilerine arz ettik.

Detay

Bangladeş Halk Cumhuriyeti Başkonsolosluğunu ziyaret ettik.

İymer Genel Müdürü Fatih Poyraz, Bangladeş Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğunu ziyaret ederek Başkonsolos Muhammed Münir ül İslam ile bir araya geldi. Bangladeş- Türkiye ikili ticari ilişkilerinin ele alındığı görüşmede Türk Kobi’leri için fırsat olabilecek alanlar ve sektörler, Bangladeş ile ilgili Türkiye’de farkındalığın...

Detay

Fildişi Sahili Cumhuriyeti Abidjan Büyükelçiliğimizi ziyaret ettik

Megasan Grubu Başkanı Sn. Hasan Ali Cesur başkanlığındaki heyetle, Fildişi Sahili Abidjan'daki Türkiye Büyükelçiliğini ziyaret etmekten onur duyduk ve Büyükelçimiz Sn. Yonca Gündüz Özçeri ile iş ve yatırım fırsatlarını görüşme fırsatı bulduk.

Detay

İYMER Hindistan'ın 71. Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonuna Katıldı

İYMER Genel Müdürü Fatih Poyraz, 26 Ocak 2020 tarihinde İstanbul Harbiye'deki Hilton Bosphorus Hotel'de kutlanan Hindistan Cumhuriyeti 71. Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonuna katıldı. Hindistan İstanbul Başkonsolosu JP Singh'in konuşmasıyla....

Detay

İYMER Güney Afrika'daki Pretoria Büyükelçiliğini Ziyaret Etti

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Süleyman Saral başkanlığındaki bir heyetle Güney Afrika Pretoria'daki Türkiye Büyükelçiliğini ziyaret ettik ve Büyükelçimiz Sayın Elif Çomoğlu Ülgen ile Güney Afrika ve Türkiye arasındaki ticaret fırsatlarını görüşme fırsatı bulduk.

Detay

İymer - Alperen Mühendislik İşbirliği: Yerli üretim Mobil Ozon Jeneratörü

Ülkemizde 20 Yıldan beri Isıtma, Soğutma, Havalandırma, İklimlendirme alanlarında üst düzey mühendistlik çözümleri geliştiren ALPEREN Mühendistlik ile İYMER ortak işbirliği sözleşmesi imzaladı.

 

Detay

Nijerya Helal Expo 2020 Fuarı Koronavirüs salgını sebebiye Ekim ayına ertelendi.

ACCI tarafından düzenlenen ve Türkiye temsilciliği İYMER tarafından yürütülen Nigeria Halal Expo 2020 Fuarı, Covid 19-Koronavirüs salgını sebebiyle 15-17 Ekim 2020 tarihlerine ertelenmiştir.Erteleme ile ilgili resmi yazı Abuja Ticaret ve Sanayi Odası-ACCI tarafından TOBB-Türkiye ve Odalar Birliği Başkanlığı'na iletilmiştir.

Detay